LogoIcon.png

VYHLEDÁVÁNÍ EXEKUCÍ

Kolik mám exekucí? Zvládnu se oddlužit?

Bylo mi patnáct, když jsem začal s alkoholem. Věděl jsem, že můj otec byl těžký alkoholik, ale moc jsem na to nedbal. Čas plynul, já se stal závislým a pak jsem přišel o práci. Začal jsem si půjčovat.

Male Model

Zpočátku jsem si půjčoval s nadějí, že se mi podaří všechno naráz splatit z prvních dvou výplat. Jenomže s prací to byl problém. Vždy, když jsem si nějakou našel, musel jsem se s ní bohužel po pár týdnech rozloučit. Moje závislost na alkoholu zacházela tak daleko, že jsem některé dny nebyl vůbec schopný přijít do práce, a to i několikrát po sobě a bez jakékoli omluvy. Věděl jsem, že je to průšvih, ale závislost byla nad moje síly.

 

Půjček bylo stále více, dluhy se hromadily a sehnat práci bylo čím dál těžší. Dodnes jsem vděčný své sestře, že mě dokázala dotlačit do protialkoholní léčebny, kde se mi podařilo závislosti na alkoholu zbavit. To, co mi však po sobě závislost zanechala, je nalomené zdraví a spousta dluhů.

 

Abych byl upřímný, už jsem ani nevěděl, komu všemu dlužím. Na poštu jsem se pro doporučené dopisy pomalu bál chodit. Pak mi ale jeden známý doporučil zkusit oddlužení.  Prý je to v dnešní těžké době normální a není se za co stydět. S jeho názorem jsem souhlasil, protože jsem si uvědomoval, jak jsem se k dluhům dostal já.

 

Další týden jsem se tedy rozhodl navštívit místního advokáta a zeptat se ho, zda by mi oddlužení nezajistil. Pan advokát zpočátku souhlasil, ale když jsem mu na stůl položil velký svazek všemožných papírů týkajících se mých dluhů, řekl mi, že za ním mám dorazit až ve chvíli, kdy budu vědět, komu a kolik dlužím.

 

Naštěstí mi kolega z bývalé práce poradil, že v dnešní době lze počet svých exekucí snadno zjistit v Centrální evidenci exekucí na internetu. Říkal jsem mu, že už mi po všemožných návštěvách exekutorů zbyl jenom postarší mobil. On mě však ujistil, že i na starším androidu lze využít aplikaci „Lustrace exekucí“. Tak jsem tuto aplikaci stáhnul, nainstaloval, ověřil své exekuce a panu advokátovi předal pouze podklady nutné pro zpracování mého oddlužení. Nyní již své dluhy řeším.

O

STÁHNOUT APLIKACI

Na Android můžete aplikaci stáhnout zde.

Google Play Link

Na iPhone můžete aplikaci stáhnout zde.

Appstore.png
1-min-min.png

© 2022 Metastream s.r.o. vedená u Krajského soudu v Brně oddíl: C, vložka: 113439; sídlem: Högrova 2862/2, Královo Pole, 612 00 Brno; IČ: 08393494. www.lustracexekuci.cz